Notice: Undefined index: party_date in /vol2/user/bialyborek/www.bialy-borek.pl/wp-content/themes/bialyborek/single.php on line 13

„Wspomnienie mistrza” czyli piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego 27.10.2018 godz.20/00.

Październik 2nd, 2018

 

Wspomnienie mistrza” to projekt łączący w sobie szacunek i zamiłowanie do wielkiego artysty Zbigniewa Wodeckiego oraz profesjonalizm i pasję artystów , którzy w tym projekcie biorą udział. Podczas muzycznej uczty, usłyszymy najpiękniejsze utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego tj.”Lubię wracać”, „Nad wszystko uśmiech Twój”,”Zacznij od Bacha”,a nawet coś dla najmłodszych „Pszczółka maja”, anegdoty z życia artysty oraz dowiemy się o genezie powstania największych przebojów. Zaangażujemy też publiczność w czynne uczestnictwo w koncercie.

W skład projektu wchodzą:

Marcin Jajkiewicz (wokal,trąbka)-wieloletni artysta program „Jaka to melodia?”, zwycięzca Sopot festiwal 2006,wokalista w zespole Corazon Marcina Wyrostka,aktor Teatru Muzycznego w Łodzi. Nazwany polskim Frankiem Sinatrą . Na stałe współpracuje z divą operetkową Grażyną Brodzińską.

Michał Rorat(piano): pianista oraz aranżer . Współpracuje z Teatrem muzycznym w Częstochowie , akompaniował samemu Zbigniewowi Wodeckiemu.

Sebastian Janik –Saksofonista młodego pokolenia, ale z dużym doświadczeniem .Współpracuje z teatrem muzycznym w Częstochowie ,jak również takimi artystami jak :Mateusz Ziółko, Frank Parker, Izabela Trojanowska, Kasia Moś. Miał zaszczyt współpracować ze Zbigniewem Wodeckim.

Kosma Kalamarz –basista, edukator, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje z Grażyną Brodzińską oraz wieloma artystami polskiej sceny.

Przemysław Smaczny-Perkusista . Od lat współpracuje z artystami polskiej sceny. Ze swobodą porusza się w różnorodnej stylistyce muzycznej.